Değerli Katılımcımız,

11. Eğitim Teknolojileri Zirvesi'ne katılım kaydınız alınmıştır. Teşekkür ederiz.

02 Mart 2024 Cumartesi tarihinde İstanbul Radisson Blu Şişli Oteli'nde gerçekleşecek olan 11. Eğitim Teknolojileri Zirvesi'ne giriş için gerekli olan ŞİFRENİZ / ŞİFRELERİNİZ bildirmiş olduğunuz email adresine yollanmıştır.

ŞİFRELER tek kişi kullanımı içindir. 

Kayıt tamamlamanız için size gelen ŞİFRELER ile etkinliğe katılım sağlayacak olan kişilerin öncelikle katılım bilgileri ve yaka kartı işlemleri için www.etz24.com adresinden kayıt yayıp, işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. 

Olası sorularınız için teametz@bluechip.com.tr adresine mail atmanızı rica ederiz.

Etkinliğimizde görüşmek üzere...

Saygılarımızla


Değerli Katılımcımız,

Kayıt formunda yer alan "Mesafeli Satış Sözleşmesi ve KVKK Metni"ne onay vermediğiniz için kaydınız gerçekleşmemiştir.

Saygılarımızla


Bilet ücreti 31 Aralık 2023 tarihine kadar 1.500 TL + KDV'dir. "Ödeme ile ilgili detaylara aşağıdaki "Evet Onaylıyorum" butonuna tıkladıktan sonra ulaşabilirsiniz. Zirve katılımınız ödemenin tamamlanmasından sonra gerçekleşecektir.
Zirve 2 Mart 2024 tarihinde Radisson Blu Şişli Otel'de gerçekleştirilecektir. www.etz24.com adresinden oluşturacağınız kayıtlar yaka kartlarınızın hazırlanması ve zirve günü etkinliğe katılımınız için kullanılacaktır.
- 1 Bilet = 1.500 TL + %20 KDV
- Zirve'ye katılım için satın alacağınız bilet adedi kadar ŞİFRE tarafınıza mail ile iletilecektir.
- Her bir ŞİFRE 1 kişi için geçerlidir. Aynı ŞİFRE ile aynı anda 2 kişi etkinliğe giriş yapamaz.
- Ödeme türü olarak havale seçilmesi durumunda, bilet tutarı belirtilen hesaplara havale edilene kadar tarafınıza gelecek olan ŞİFRE'ler PASİF durumda olacaktır. Havale tarafımıza ulaştıktan sonra ŞİFRE'ler AKTİF edilecektir.
Bluechip